Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nielęgowo - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

529 000 zł96 m² 5 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż sześć lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w Nielęgowie koło Kościana. Powierzchnia lokali mieszkalnych 96 m2. Specyfikacja budynków : - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Pszenna

Strykowo(Nielęgowo + 24 km)

630 000 zł100,04 m² 6 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

II etap już w sprzedaży Inwestycja w trakcie budowy. 1 budynek Prawa strona - sprzedany Lewa strona - sprzedany 2 budynek Prawa strona -sprzedany Lewa strona - wolny 3 budynek Prawa strona - wolny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Leszno

Leszno(Nielęgowo + 23 km)

599 900 zł97 m² 6 184,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 440m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Nowy Dębiec(Nielęgowo + 7 km)

869 000 zł95 m² 9 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:666 m²

Dom całoroczny z widokiem na jezioro w Nowym Dębcu. Oferta tylko W naszym biurze. Proszę uszanować prywatność właścicieli, a spotkania umawiać wcześniej przez osobę wskazaną do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Leszno

Leszno(Nielęgowo + 23 km)

589 000 zł111,51 m² 5 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Jesteśmy lokalnym, niezależnym biurem obrotu nieruchomościami działającym na rynku leszczyńskim od 15 lat Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Masz pytania lub chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gołanice

Gołanice(Nielęgowo + 23 km)

897 900 zł260 m² 3 453,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 013 m²

Dom z częścią usługową po kapitalnym remoncie Gołanice, ul. Parkowa blisko jeziora! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 2013 m (nr geodezyjny 89/5), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kościelna

Śródmieście,Leszno(Nielęgowo + 23 km)

550 000 zł278 m² 1 978,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przedstawiam zabytkową kamienicę w centrum miasta Leszno, ul. Kościelna. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele inwestycyjne, dzięki dużemu metrażowi oraz ilości pomieszczeń. - mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Nad Potokiem

Krosinko(Nielęgowo + 24 km)

899 000 zł112,31 m² 8 004,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Poszukujesz funkcjonalnego domu z pięknym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego bliźniaka w miejscowości Krosinko, położonego przy ulicy Nad Potokiem. Ta przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pełczyn

Pełczyn(Nielęgowo + 25 km)

1 770 000 zł151,02 m² 11 720,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu parterowego wolnostojącego, zlokalizowanego zaledwie 4 km od Śremu, w miejscowości: pełczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lipowa

Leszczynko,Leszno(Nielęgowo + 23 km)

1 190 000 zł323 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:517 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Święciechowa(Nielęgowo + 23 km)

890 000 zł154,40 m² 5 764,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:442 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom w Święciechowie - przestrzeń, spokój i jakość, którą czuć w każdym detalu. Święciechowa to miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Nielęgowo,wielkopolskie

770 000 zł129 m² 5 968,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Nowoczesny parterowy dom pod kościanem - nielęgowo cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 129 m2 na działce o powierzchni 1,003 m2. Cena sprzedaży wynosi 770,000.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij